Ogłoszenia Parafialne 02.06.2013

IX Niedziela 02.06.2013 roku

• W tym tygodniu we środę Nowenna do MBNP w czwartek zakończenie oktawy Ciała i Krwi Pańskiej (Bożego Ciała), poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. W piątek Uroczystość NSP Jezusa pierwszy piątek miesiąca   we czwartek i w piątek godzina przed Mszą św. A więc od 18.00.W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP Msze o 7.00 i o19.00. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Msze o urodzaje dla przysiółków będą odprawione w tym miesiącu w następujących dniach:

12 czerwca o godz.19.00 Przy figurce koło Państwa Drożdżów

Dla przysiółków Wieś Folwark Zagrobla Przedewsie Konciki Sadzawki i Poręby oraz Nowe Domy

17czerwca o godz 19.00 koło Pana Kowacza

Dla przysiółków: Mstów, Łęg, Podsacze i Dalnia

20 czerwca o godz.19.00 koło szkoły na Słupi

Dla przysiółków: Słupia Zalas Knyszów Łączki Lasocice

25 czerwca godz.19.00 Bojańczyce koło sołtysa

Dla przysiółków: Żerosławice Kawec, Bojańczyce, Bucze i Przylesie

1. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Barbara Kutaj.
  2. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 80 zł na środki czystości.   O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Synal Bogusław, Piechnik Maria, Świerczek Maciej, Żak Marian, Kaim Józef