Ogłoszenia Parafialne 08.09.2013

Ogłoszenia Parafialne

XXIII Niedziela Zwykła 08.09.2013 roku

 

 

  1.  Dziś Uroczystość Narodzenia NMP Patronki naszej diecezji  poświęcenie ziarna siewnego po każdej Mszy św – Odpust w Jodłowniku. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniuo godz.13.00 wyjeżdżamy autokarem do Starego Sącza na Uroczystości przekazania Obrazu i relikwii św Faustyny i bł Jana Pawła II naszej diecezji , zapraszam do wpisywania się na listę chętnych na wyjazd jesze są wolne miejsca. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Tarnowie.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pan Mieczysław Wiewiórka.
  3. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa niedzielnego.

Dziękuję za posprzątanie kościoła, i za ofiarę na środki czystości . O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Piechnik Leszek, Śliwa Jan, Knap Aleksander

4.Intencje mszalne