Ogłoszenia Parafialne 15.09.2013

Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2013 roku

 

 

  1.  Dziś  zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Dziś światowy dzień środków społecznego przekazu, rozpoczynamy tydzień wychowania do wartości „Aby budowali życie na SKALE” są to kwartalne dni modlitw za dzieci młodzież i wychowawców. We środę św Stanisława Kostki drugorzędnego Patrona Polski imieniny naszego rodaka Ks. Stanisława. W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Bogusława Mazanek.
  3. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa niedzielnego.

Dziękuję za posprzątanie kościoła, również Pani Marii Piechnik, którą przepraszam za pominięcie w odczytaniu . O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Józef Kapera, Józef Duszyński, Marian Kapera, Bogacz Grzegorz, Przednowek Paweł

4.Intencje mszalne