Ogłoszenia parafialne 17.11.2013

XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2013 roku

1. W tym tygodniu w poniedziałek wsp bł Karoliny Kózkówny i w Tymbarku 7 naszych ministrantów z rąk Bp Władysława Bobowskiego przyjmie posługę Lektora, we wtorek wsp bł Salomei we środę Rafała Kalińskiego i rozpoczęcie nowenny do Miłosierdzia Bożego , od 20 listopada będzie wystawiona Księga łask próśb i postanowień, w czwartek wsp Ofiarowania NMP w piątek wsp św Cecyli. Przyszła niedziela to Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata i rozpoczynamy przygotowanie do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św Faustyny i bł Jana Pawła II Plan Przygotowania i samej peregrynacji będzie dostępny w przyszłą niedzielę. Dziękuję za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Do puszek dziś zbiórka na pomoc Filipinom.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Maria Mazanek.
  3. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa niedzielnego. Są do nabycia obrazy i emblematy na peregrynacje.
  4.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Piechnik Kazimierz, Rymarczyk Anna, Oleksy Kazimiera, Mazanek Władysława, Bochenek Józefa

4.Intencje mszalne