Ogłoszenia 06.04.2014

06.04.2014 roku

1. Dziś o godz. 14.30 Gorzkie Żale po nich Msza św. i droga krzyżowa. Przyszła niedziela to niedziela Palmowa na sumie konkurs palm a na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do grobu pańskiego. Składka z niedzieli palmowej na Seminarium Duchowne w Tarnowie. W niedzielę palmową rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne spowiedź we wtorek od godz 14.00 Dzieci ze szkoły podstawowej mają swoje rekolekcje od poniedziałku do środy. W piątek 11 kwietnia w Jodłowniku bierzmowanie parafian z III kl gimnazjum o dodz.15.30 Młodzież ma się zgromadzić w Jodłowniku na godz.15.00. W tygodniu uczniowie kl. III gimnazjum będą się spotykać na triduum  przed bierzmowaniem od wtorku na mszy św. wieczornej. Również dzieci kl II z rodzicem od wtorku o godz. 18.00 będą miały spotkanie w kościele.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Barbara Kutaj.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości. O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Sara Kazimierz, Kapera Józef, Pasionek Kazimierz, Bobek Marian
  4. Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Baranki wielkanocne Caritas w cenie 5zł
  5. Prośba o pomoc dla chorego 5 letniego dziecka.

7.Intencje mszalne