Ogłoszenia Parafialne 27.04.2014

II Niedziela Wielkanocny

27.04.2014 roku

 

 

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego to również dzień Kanonizacji Jana Pawła II nie ma dziś Mszy o 10.30  Składka inwestycyjna .We środę rozpoczęcie nabożeństw majowych kultywujcie te nabożeństwa przy swoich kapliczkach i figurkach. W tym tygodniu I czwartek piątek i sobota. Do chorych udamy się od godz.8.00. Msza na cmentarzu w piątek o godz.19.00. W sobotę Odpust Parafialny ku czci N.M.P. Królowej Polski Patronki Polski suma odpustowa ogodz.11.00
  2. W przyszłą niedzielę I Komunia św. o godz.11.00
  3. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Maria Mazanek.
  4. O posprzątanie Kościoła proszę: Giza Józef, Sobczyk Kazimierz, Weber Tadeusz, Kuśnierz Emil, Hojda Grzegorz
  5. Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny

5.Intencje mszalne