Ogłoszenia Parafialne 17.05.2014

V Niedziela Wielkanocna

17.05.2014 roku

 

  1. Dziękuję za dzisiejszą składkę inwestycyjną
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o 19.00
  3. W środę Nowenna do MBNP .
  4. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Maria Leśniak.
  5. Dziękuję za posprzątanie świątyni . O posprzątanie Kościoła proszę: Trzupek Andrzej, Zborowski Marian, Jacaszek Stanisław, Płachta Antoni, Boguta Wacław

6.Do nabycia Duży Gość Niedzielny  i Mały Gość Niedzielny. Zbliża się wielka uroczystość w naszej wspólnocie parafialnej. Prymicje rozpoczną się 31 maja to jest w sobotę i bardzo proszę parafian z Żerosławic o przygotowanie powitalnej bramy przy kapliczce i zapraszam wszystkich parafian na to powitanie na godz.17.00 obok pana Piechnika. Potrzeba też ubrać drogę od Żerośławic i do domu Ks. Prymicjanta oraz do Kościoła. Od Żerosławic do Pana Lucjana Kurka ubiera drogę Żerosławice, Bojańczyce , od domu Prymicjata do Pana Lucjana ubiera cała Słupia ,od pana Kadzika w dół Bucze i Przylesie, od kapliczki przy Panu Bogaczu do Kościoła Wieś  Przedewsie Kąciki Poręby Nowe domy, bramę przy kościele robią przysiółki Mstów Podsacze Dalnia Łęg i Folwak. Naszą wdzięczność za nowego Kapłana z naszej wspólnoty parafialnej  pragniemy wrazić naszą ofiarnością tak jak to było przy Prymicjach Ks Stanisława. Proszę radnych by w swoich przysiółkach  zebrali dobrowolną ofiarę dla Prymicjanta i na cele Uroczystości prymicyjnych. O zrobienie wieńcy prymicyjnych bardzo proszę parafian z Knyszowa i Łaczek

6.Intencje mszalne