Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła 28.09.2014

XXVI Niedziela zwykła

28.09.2014

1. W tym tygodniu rozpoczęcie nabożeństw różańcowych 1 października tj. we środę o godzinie 17: 00 msza święta i potem nabożeństwo różańcowe. W czwartek 1 czwartek miesiąca, modlimy się o powołania. W piątek 1 piątek miesiąca, rano od 8: 00 udam się do chorych. W sobotę 1 sobota miesiąca, o 17: 00 nabożeństwo mszy świętej i różaniec, potem procesja na cmentarz.  W poniedziałek wspomnienie świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. We wtorek św. Hieronima. W czwartek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W sobotę św. Franciszka z Asyżu.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Pani Elżbieta Górka.
  3. Dziękuję za posprzątanie świątyni i ofiarę na środki czystości. O posprzątanie Kościoła proszę: Borowiak Marek, Malinowski Wojciech, Warecka Anna, Surówka Zbigniew, Piechnik Stanisława.
  4. Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  5. Intencje mszalne