Ogłoszenia Parafialne 07.12.2014

II Niedziela Adwentu

07.12.2014

1. Dziś Odpust w Szkydlnej. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Pani Maria Mazanek. W poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze o godz.7.00 i godz. 16.00. Dziękuję za przyjęcie Pana Organisty gdyby kogoś nie było w domu a chce nabyć opłatki są u niego. Gdyby ktoś chciał się podzielić żywnością z rodzinami z naszej parafii może to uczynić składając jakiś produkt żywnościowy do kosza w naszych dwóch sklepach. Do nabycia w cenie 5 zł świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom. Pragnę was prosić o składkę inwestycyjną w dwie następne niedziele na pokrycie kosztów związanych z renowacją stalii w Prezbiterium. Proszę też o sprzątanie cmentarza.
  2. Dziękuję sprzątanie świątyni o sprzątanie proszę: Żelichowska Małgorzata, Błażejewicz Eugeniusz, Żelichowski Edward, Kwarciak Edward, Lichoń Piotr
  3. Do nabycia Duży Gość Niedzielny.
  4. Intencje mszalne