Ogłoszenia parafialne 10.05.2015

Ogłoszenia Parafialne 10.05.2015 r.

.
1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe. Dziś o godz.15.00 a w pozostałe dni o godz.19.00 We środę przed Mszą św Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem majowym. Dziś zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu.
2. Dziś Odpust w Szczyrzycu.
3. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę i składka inwestycyjna. Dziękuję pani Śliwie z Nowej Huty za ofiarę na budę chłodni w kwocie 300 zł, Panu Antoniemu Gizie za materiały do wykonania instalacji elektrycznej. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
4. Różaniec w przyszłą niedziele poprowadzi pani Barbara Kutaj. Do nabycia Duży i mały Gość niedzielny
5. Dziękuję za posprzątanie Kościoła o posprzątanie Świątyni bardzo proszę: Synal Bogusław, Piechnik Maria, Świerczek Maciej, Żak Bogdan, Kaim Józef
6. Intencje mszalne