Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2016.r.

1. Dzisiaj Uczniowie Zespołu Szkół w Szczyrzycu staną przy wejściu do kościoła przed i po każdej mszy św. z puszkami. Proszą o ofiary na leczenie 7-letniej Oliwki, córeczki Pani Anny Bugańskiej. Jeśli ktoś z Was może i zechce, proszę, niech wesprze leczenie chorej na złośliwy nowotwór dziewczynki. Po południu o godz. 15.oo msza święta połączona z Nieszporami.

  2. W liturgii obchodzić będziemy w tym tygodniu wspomnienia: we środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, a w piątek św. Jana z Dukli. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask wyproszonych przez świętych Patronów.

  3. We środę po południu msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie różańca Różę p. Bogusławy Mazanek. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże Różańcowe p. Bogusławy Mazanek, Małgorzaty Kapera i Marii Leśniak.

  4. Czwartek jest Pierwszym Czwartkiem lipca. Msze św. o godz.7.oo i 18.oo. Od godz. 17.3o proszę Bractwo Światła o poprowadzenie wspólnej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji powołanych do Służby Bożej i o powołania kapłańskie i zakonne.

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Elżbieta Juszkiewicz, Jan Sora, Józef Sora, Adam Zając i Anna Stelmach.

  6. Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na potrzeby WSD w Tarnowie.

  7.. Dzisiaj w „G.N.” artykuł o bracie zakonnym Elia, stygmatyku, który w Wielkim Tygodniu fizycznie przeżywa mękę P.J. a co piątek na jego rękach, nogach i boku otwierają się rany. Jest też materiał o tym, co zmieni się w polskim szkolnictwie.