Ogłoszenia duszpasterskie – 04.09.2016.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie rozważań Tajemnic Radosnych różańca św. Różę p. Józefa Różany. W wigilię Uroczystości Matki Bożej Siewnej będziemy prosić przez wstawiennictwo Maryi o błogosławieństwo w pracach polowych. Zapraszam czcicieli M.B. a zwłaszcza Róże p. Anna Duszyńskiej, Marii Różana i Józefa Różany.

3. We czwartek, jak wspomniałem, Uroczystość Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Błogosławieństwo ziarna siewnego po mszach św o 7.oo i o 18.oo .

4. W piątek, jak w każdy piątek, Msze święte o godz. 7.oo i o 18.oo. Msza św. o godz.18.oo poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia.

5. W sobotę zapraszam na zbiórkę wszystkich, którzy służą jeszcze Panu Bogu przy ołtarzu. Zapraszam więc na godz. 9.oo Aspirantów, Ministrantów i Lektorów.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Grzegorz Bogacz, Maria Przednowek, Paweł Przednowek, Jan Różana, Stanisław Kuśnierz.

7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W „G.N.” o trzęsieniu ziemi we Włoszech, o Matce Teresie z Kalkuty dzisiaj ogłoszonej świętą. Jest też „Mały G.N.” a w nim m.in. gra planszowa dla całej rodziny.

8. Pan Jezus zabrał w tym tygodniu do siebie: + Helenę Węgrzyn, której pogrzeb odprawiliśmy wczoraj, + Józefę Kapera, którą odprowadzimy na cmentarz jutro – różaniec przy zwłokach w kościele o 12.3o a pogrzeb o 13.oo,oraz +Tomasza Pietronia.Polecajmy ich nieśmiertelne dusze Bogu