Ogłoszenia duszpasterskie – 11.09.2016.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

2. We środę wypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dlatego o godz. 17.30 zapraszam wszystkich na Drogę Krzyżową. Po niej będzie msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Na to nabożeństwo zapraszam wszystkich młodych Parafian – uczniów gimnazjum, którzy przygotowują się przez 3 lata do godnego przyjęcia Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania wraz z rodzicami. Po mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne.

3. We czwartek natomiast obchodzić będziemy Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Dlatego w tym dniu o godz. 17.40 proszę o poprowadzenie rozważań Tajemnic Bolesnych różańca św. Różę p. Krystyny Tabak

4. W piątek, jak w każdy piątek, Msze święte o godz. 7.oo i o 18.oo. Msza św. o godz.18.oo poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Stanisław Kutaj, Piotr Kapera, Paweł Dziedzic, Jan Kutaj, Stanisława Sowa.

6.  Zachęcam do czytania katolickiej prasy.