Ogłoszenia parafialne – 02.10.2016.r.

27. Niedziela Zwykła – 02.10.2016.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.oo a po nim msza św.

2. Codziennie w dni powszednie Nabożeństwo Różańcowe będzie rozpoczynać się o godz. 17.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek października. Okazja do spowiedzi będzie codziennie rano i wieczorem przed rozpoczęciem nabożeństw.

4. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy będzie połączona z Nabożeństwem Różańcowym. Także we czwartek wraz z Bractwem Światła różańcem modlić się będziemy w intencji powołanych do służby Bożej i o powołania.

5. W piątek msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą rano i wieczorem po różańcu. Do chorych wyruszę o godz. 8.3o.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Marek Skiba, Krzysztof Szczypkowski, Bronisław Grucel, Stanisław Bąbel, Jan Górka.

7. Są już do nabycia kalendarze na 2017.r. Kalendarze Rolnika w cenie 20zł i kalendarze ścienne  w cenie 5zł można kupić w zakrystii.

8. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.