Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2016.r.

33. Niedziela Zwykła – 13.11.2016.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Przy budynku OSP jest dzisiaj możliwość honorowego oddania krwi. Bardzo serdecznie zachęcam do tego uczynku miłosierdzia.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę p. Anny Duszyńskiej. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże p. Anny Duszyńskiej, Marii Różana i Józefa Różany.

Po nowennie msza św.

3. Przez cały tydzień po mszach św. modlitwa przygotowująca nas do Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, którego dokonamy w przyszłą niedzielę. Przyszła niedziela bowiem jest – jako ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to też trzecia niedziela miesiąca bardzo więc proszę o ofiary na składkę inwestycyjną.

4. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Andrzej Janiczek, Leon Gajda, Krzysztof Cygal, Roman Sobczyk, Jakub Krzyżak.

5. W dzisiejszym „G.N.” bezpłatny dodatek – kalendarz ścienny na 2017.rok.