Ogłoszenia duszpasterskie – 04.12.2016.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Druga Niedziela Adwentu – 04.12.2016.r.

 

  1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Dobremu Bogu polecamy dziś i wspieramy ofiarą odradzający się Kościół na wschodzie.

 

  2. Tradycyjne adwentowe msze św. o Matce Bożej zwane Roratami będą w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 7.oo a w środę, czwartek i piątek o godz. 17.oo.

 

  3. We środę Roraty poprzedzone będą Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie rozważań części radosnej Różańca w intencji dobrego przygotowania się na Święta dla wszystkich parafian od godz. 16.40 proszę Różę p. Małgorzaty Kapera. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże p. Bogusławy Mazanek,

Małgorzaty Kapera i Marii Leśniak.

 

  4. We czwartek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze św. będą o godz. 7.oo, 9.oo i o 17.oo. Na mszę o godz. 17.oo zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. z Rodzicami. Maryi Niepokalanej zawierzymy te dzieci i ich rodziny. Na znak tego zawierzenia dzieci przyjmą medalik.

 

  5. W piątek na Roraty o godz. 17.oo zapraszam gimnazjalistów wraz z rodzicami w ramach przygotowania do przyjęcia Ducha Św. w sakramencie bierzmowania.

 

  6. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian a są to: Tomasz Kurnik, Ryszard Szlechuber, Władysław Domino, Szczepan Turek, Andrzej Muta.

 

  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.