Ogłoszenia duszpasterskie – 11.12.2016.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Trzecia Niedziela Adwentu – 11.12.2016.r.

 

 

 

 

 

 

 

  1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

 

  2. Tradycyjne adwentowe msze św. o Matce Bożej zwane Roratami będą w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 7.oo a w środę, czwartek i piątek o godz. 17.oo.

 

  3. We środę Roraty poprzedzone będą Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie rozważań tajemnic światła Różańca w intencji dobrego przygotowania się na Święta dla wszystkich parafian od godz. 16.40 proszę Różę p. Marii Różana. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże p. Anny Duszyńskiej, Marii Różana, Józefa Różana.

 

  4. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła i zakup środków czystości za100 zł. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian a są to: Adam Ziółkowski, Grzegorz Dziewiński, Stanisław Kotwisz, Przemysław Kotwisz, Zbigniew Dziewiński.

 

  5. W naszych sklepach wystawione są koszyki Caritas. Podzielmy się, jeśli możemy, z potrzebującymi, aby i oni mieli trochę radości w te święta.

 

  6. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, składka przeznaczona jest na cele parafialne.

 

  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.