Ogłoszenia duszpasterskie – 14.05.2017.r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2017.r.

1. Dzisiaj porządek mszy św. jak w każdą niedzielę.  Majówka przed mszą św. o godz. 15.oo. Matce Bożej polecać będziemy duszę ś.p. Ks.Macieja Rzeszuta, którego 28.rocznica śmierci wypada dzisiaj.

2. Nabożeństwo majowe codziennie będzie o godz. 18.oo. Zachęcam do udziału w nim w kościele.

3. We wtorek wypada święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski. Jest to także dzień imienin ks. biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła różańca przed majówką proszę Różę p. Barbary Kutaj.

5. W sobotę Majówka rozpocznie się wyjątkowo godzinę wcześniej, czyli  o godz. 17.oo. Po niej będzie msza św.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni. O sprzątanie w sobotę prosimy następujące rodziny: Mariusz Tabak, Janusz Zdebski, Mirosław Hopkowicz, Paweł Rymarczyk, Grzegorz Sutor.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Pan Wójt informuje, że można składać wnioski o oszacowanie szkód wynikłych w gospodarstwach z powodu przymrozków. Wnioski można składać 15, 16 i 17. Maja w pok. Nr12 w UG. Proszę zabrać niezbędne dokumenty – zwłaszcza kopię wniosku obszarowego i dowód osobisty.