Ogłoszenia duszpasterskie – Przemienienie Pańskie

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Przemienienie Pańskie – 06 .08.2017.r.

 

  1. Serdecznie witam wszystkich wakacyjnych Gości. Niech ten pobyt będzie dla Was czasem nabrania sił fizycznych i duchowych. Dzisiaj o godz. 15.oo msza święta połączona z Nieszporami.

  2. We wtorek nasza parafia ma coroczny dzień wspólnotowej parafialnej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczniemy ją mszą św. w samo południe, o godz. 12.oo. Po mszy św. zapraszam na wspólną modlitwę:

12.3o – Dalnia, Podczacze, Knyszów, Dąbrowica i Łączki.

13.3o – Słupia

14.3o – Bojańczyce, Żerosławice, Dział-Lasocice, Bucze, Przylesie

15.3o – Mstów i Łęg

16.3o – Wieś, Folwark, Poręby, Sadzawki Przedewsie.

Od 17.3o indywidualna adoracja. O 18.oo msza św. na zakończenie adoracji.

  4. We środę po południu msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Wcześniej proszę o poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła różańca św. Różę p.w. św. Jana Pawła II zelatorki

p. Barbary Kutaj. Zapraszam czcicieli M.B.

  5. W piątek msze św. o godz. 7.oo i o 18.oo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

  6. W przyszłą niedzielę wypada 13.dzień sierpnia i kolejne Nabożeństwo Fatimskie. W związku z tym NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 15.OO. Msza św. będzie w czasie Nabożeństwa. Rozpocznie się ono o godz.19.oo. Składka z całej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.

  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Józef Foszczyński, Stanisław Bijatowski, Kazimierz Kozak, Jan Kowacz, Jacek Kutaj.

  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.