Ogłoszenia duszpasterskie – 05.11.2017.r.

31. Niedziela Zwykła – 05.11.2017.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. O godz. 15.oo msza św. a po jej zakończeniu, około 15.35, Różaniec z wypominkami za naszych Zmarłych i procesją na cmentarz.

2. W poniedziałek i we wtorek modlitwy za naszych bliskich zmarłych wypominanych będą na mszy św. o godz. 17.oo i po mszy św. z różańcową procesją na cmentarz.

3. We środę o 17.oo msza św. Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z modlitwą w intencji wszystkich, którym trudno pogodzić się z odejściem kogoś bliskiego, wypominkami i różańcem z ostatnią procesją na cmentarz.

4. W piątek, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, Pani Dyrektor w imieniu całej społeczności naszej szkoły zaprasza wszystkich na Uroczysty Obchód tego Święta o godz. 8.oo. Rozpoczniemy go mszą św. w intencji naszej Ojczyzny a po mszy świętej dzieci przedstawią przygotowaną przez siebie patriotyczną akademię.

5. Także Pan Wójt zaprasza na Gminne obchody Święta Niepodległości połączone z oddaniem do użytku Posterunku Policji w Jodłowniku. Odbędą się one w niedzielę 19.11. i rozpoczną się mszą św. o godz. 11.oo w kościele w Jodłowniku.

6. Bardzo dziękuję za dary w naturze wspierające WSD w Tarnowie, które zostaną w tym tygodniu  przewiezione do Seminarium.

7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Jan Górka, St-w Bąbel, Janusz Piechnik, Krzysztof Bukowiec, St-w Florek

8. Pan Wójt Gm. Raciechowice informuje osoby, które wypełniły deklarację przystąpienia do projektu na odnawialne źródła energii, że proszone są o przybycie na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek do Sali obrad UG w Raciechowicach o godz. 17.oo. Nie podpisanie umowy skutkuje wykreśleniem z listy uczestników w projekcie.