Ogłoszenia duszpasterskie – 24.12.2017.r.

4. Niedziela Adwentu – 24.12.2017.r.

1. Dzisiejsza niedziela jest IV Niedzielą Adwentu. Po południu będzie to jednak czas Wigilii Bożego Narodzenia. Msze św. tylko przed południem o 7.3o i 10.3o. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 15.OO. Liturgiczny obchód pamiątki narodzenia Chrystusa rozpoczniemy od Pasterki, czyli Mszy Świętej sprawowanej o północy. Składka z Pasterki przeznaczona jest na domy samotnej matki w naszej diecezji. Wcześniej w naszych domach rodzinnych zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy.

2. Msze św. w Boże Narodzenie tak jak w niedzielę. Na sumie chciałbym pobłogosławić wszystkie maluchy. Zapraszam więc Rodziców z Pociechami. W drugi dzień świąt – św. Szczepana nie będzie tradycyjnie mszy św. popołudniowej.

3. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Potem msza św.. O poprowadzenie rozważań tajemnic chwalebnych Różańca w intencji podziękowania M.B. za opiekę w całym mijającym roku nad naszymi rodzinami proszę Różę p.w. Świętej Rodziny delatora p.  Józefa  Różana.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy następujące rodziny: Jakub Sobczyk, Jan Drożdż, Zofia Wójtowicz, Marian Kutaj, Tadeusz Węgrzyn.

5. Przyszła niedziela jest Świętem Św. Rodziny i jednocześnie ostatnim dniem roku 2017. Po każdej mszy św. będziemy przepraszać za nasze grzechy, dziękować za wszystkie łaski mijającego roku i prosić o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Królowej Polski naszej Patronki dla wszystkich Parafian.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy, podwójny numer „G.N.” Cena w związku tym też jest podwójna – 8zł.