Ogłoszenia duszpasterskie – 7.01.2018.r.

Święto Chrztu Pańskiego – 07.01.2018.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą wg zwykłego porządku niedzielnego.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania Tajemnic Światła różańca. O przewodniczenie Różańcowi proszę Różę p.w. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki zelatora p. Jana Śliwy .

3. W piątek msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca. Proszę o ofiary na składkę inwestycyjną, czyli przeznaczoną wyłącznie na potrzeby naszej parafii.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i zakup środków czystości na kwotę 50zł. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Adrian Żelichowski, Antoni Lichoń, Ryszard Szlehuber, Władysław Domino, Adam Ziółkowski.

6. Pan Wójt serdecznie zaprasza na XII Gm.Przegląd Grup Kolędniczych w przyszłą niedzielę od godz.14.oo w dolnym kościele w Jodłowniku.

7. Porządek kolędy:

Wtorek – 09.01. od godz.16.oo:

Słupia Zalas od Giza do Kucharczyk

Czwartek – 11.01. od godz. 14.oo