Ogłoszenia duszpasterskie – 14.01.2018.r.

2. Niedziela Zwykła – 14.01.2018.r.

1. Dzisiaj w dolnym kościele w Jodłowniku Przegląd Grup Kolędniczych. Rozpocznie się on o godz. 14.oo. Wszystkich bardzo zachęcam do wzięcia udziału i kibicowaniu naszym artystom.

2. W dni powszednie tego tygodnia Msze św. codziennie o godz. 7.oo. Tylko we środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i msza św. o godz. 17.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic bolesnych Różańca proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus p. Krystyny Tabak.

3. W przyszłą niedzielę będzie zmiana porządku mszy św. Msza popołudniowa rozpocznie się o godz.14.oo. Będzie bowiem ofiarowana z okazji Dnia Babci i Dziadka w intencji wszystkich Babć, Dziadków i wszystkich  Seniorów. Serdecznie zapraszam na tę mszę św. A po niej wraz z  P. Dyrektor, Gronem Pedagogicznym, Radą Rodziców i dziećmi naszej szkoły, wszystkich Seniorów zapraszamy na dalszy ciąg uroczystości do budynku szkoły. Mszy św. o godz. 15.oo w przyszłą niedzielę nie będzie. Składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O sprzątanie w sobotę proszę Państwa: Tomasz Kurnik, Szczepan Turek, Grzegorz Dziewiński, Stanisław Kotwisz, Zbigniew Dziewiński.

5. Niezmiennie zachęcam do zakupu i czytania katolickiej prasy.

6. Kolęda w tym tygodniu:

Poniedziałek – 15.01. od godz. 14.oo

Sadzawki Przedewsie od Kapera do Bąbel