Ogłoszenia duszpasterskie – 04.03.2018.r.

3.Niedziela Wielkiego Postu – 04.03.2018.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będzie o godz. 15.oo a po nim msza św.

2. We środę przed Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy i mszą św. o 17.oo rozważania tajemnic BOLESNYCH Różańca proszę, aby poprowadziła róża p.w. Świętej Rodziny zelatora p. Józefa Różana

3. We czwartek msza św. w naszym kościele wyjątkowo będzie tylko po południu.

4. W piątek o godz. 17.oo Droga Krzyżowa a po niej msza św. Natomiast o godz. 19.oo Nabożeństwo Drogi krzyżowej dla wszystkich, którzy nie mogą być o godz.17.oo a chcą w tym Wielkim Poście towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego cierpieniu.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 60zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce Parafian: Jan Trojański, Rafał Trojański, Halina Szczypkowska, Jan Kadzik i Krzysztof Kadzik.

6. Zachęcam do czytania religijnej prasy. Jest „G.N.” i „Mały G.N.”