Ogłoszenia duszpasterskie – 06.05.2018.r.

VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018.r.

1. Dzisiaj o godz. 15.oo Majówka a po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka w kościele rozpoczynać się będzie o godz.18.oo
2. W poniedziałek, wtorek i środę przez przyczynę Matki Bożej, naszej Patronki, prosić będziemy na majówkach o dobre urodzaje.
3. We wtorek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i diecezji.
4. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie Części Bolesnej Różańca proszę Różę p.w. św. Antoniego zelatorki p. Marii Leśniak.
5. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.
6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed południem msze św. będą jak w każdą niedzielę. Po południu, jako że jest to 13.dzień maja, rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie. Nie będzie mszy św. o godz. 15.oo. O godz. 19.oo rozważymy wspólnie chwalebną część Różańca a po nim będzie msza św. Tradycyjnie będzie to msza św. w intencji dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Św.. Dla nas wszystkich będzie to okazja do refleksji nad tym jak Pan Jezus Eucharystyczny – msza św., komunia św. są dla mnie ważne. Serdecznie zapraszam.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj i ofiarę 100zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Józef Nieckula, Piotr Leśniak, Krzysztof Nieckula, Rafał Undas, Władysław Zając
8. Polecam lekturę „G.N.”
9. Pan Wójt zaprasza mieszkańców, którzy ukończyli 60. rok życia do wzięcia udziału w spotkaniach w ramach projektu „Poprawa jakości życia osób starszych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.