Ogłoszenia Parafilane – 17.06.2018.r.

11. Niedziela Zwykła – 17.06.2018.r.

1. Dziękuję wszystkim za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych różańca proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Krystyny Tabak
Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po zakończeniu mszy św. zapraszam na czerwcowe spotkanie Panie i Panów z Parafialnego Zespołu Synodalnego.

3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dziękczynna za ten rok z prośbą o opiekę Bożą na czas wakacji dla naszych dzieci i Nauczycieli rozpocznie się o godz. 10.3o. Zapraszam wszystkich rodziców, babcie i dziadków. Szczególnie serdecznie zapraszam naszych emerytowanych Nauczycieli.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i of. 60zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Barbara Zdebska, Krzysztof Zamora, Stanisław Dziedzic, Mateusz Niewidok, Jacek Kucharczyk.

5. Polecam lekturę katolickiej prasy.