Ogłoszenia duszpasterskie – 22.07.2018.r.

16. Niedziela Zwykła – 22.07.2018.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic chwalebnych różańca proszę Różę p.w. św. Jana Pawła II, zelatorki p. Barbary Kutaj.
Zapraszamy wszystkich czcicieli M.B. a zwłaszcza członkinie i członków Róż Różańcowych na kolejną zmianę tajemnic.

3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na składkę przeznaczoną na WSD w Tarnowie.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Krzysztof Kaim, Stanisław Pietroń, Krzysztof Kraus, Paweł Ligas i Janusz Ligas.

5. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będzie modlitwa za kierowców i wszystkich użytkowników dróg. Następnie poświęcę pojazdy wszelkie. Bardzo proszę o włączenie się w akcję „1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”.

6. Także za tydzień od godz.11.oo do 15.oo przy remizie będzie można honorowo oddać krew. Zachęcam do tego uczynku miłosierdzia.

7. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Anny w Skrzydlnej będzie parafialny odpust, do którego ta parafia wraca po kilkuletniej przerwie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
,
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.