Ogłoszenia duszpasterskie – 29.07.2018.r.

17. Niedziela Zwykła – 29.07.2018.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku. Dzisiaj od godz.11.oo do 15.oo przy remizie będzie można honorowo oddać krew. Zachęcam do tego uczynku miłosierdzia.
2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych różańca proszę Różę p.w. św. Antoniego zelatorki p. Marii Leśniak .
Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza wszystkie członkinie i wszystkich członków Róż Różańcowych
3. We czwartek, jak w każdy I Czwartek miesiąca, zapraszam wszystkie członkinie Br. Światła i Was wszystkich na adorację Pana Jezusa w intencji powołań. Rozpocznie się o 17.3o. Potem będzie msza św.
4. Piątek jest pierwszym piątkiem lipca – do chorych pojadę od godz. 8.3o. Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o godz. 7.oo i 18.oo. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszami świętymi.
5. W sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.oo.
6 Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Leon Nowak, Krzysztof Nowak, Jan Rojek, Paweł Mazanek, Stanisław Mazanek.
7. Istnieje możliwość wyjazdu na kolonię do Ustki dzieci w wieku 7-16 lat. Warunkiem jest ubezpieczenie rodzica w KRUS. Cena to ok.650zł.
8. Pan Wójt informuje, że można już składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie paliwa. Szczegóły na tablicy ogł.
9. Przypominam o dzisiejszym plenerowym spektaklu teatralnym w Szczyrzyc o godz.20.3o.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.