Ogłoszenia duszpasterskie – 26.08.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
21. Niedziela Zwykła – 26.08.2018.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.30 proszę o poprowadzenie rozważań Tajemnic Chwalebnych różańca św. Różę p.w. NMP Królowej Polski – zel. Marii Różana. Będziemy dziękować Maryi za szczęśliwie przeżyte wakacje i prosić o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Zapraszam czcicieli M.B. a członkinie i członów Róż Różańcowych na comiesięczną zmianę tajemnic.

3. W piątek Msza św. o godz.18.oo poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Na tę mszę św. zapraszam WSZYSTKICH kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Zdzisław Rymarczyk, Barbara Drożdż, Jacek Kapera, Tadeusz Kaleta, Stanisław Czech. .

5. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

6. Pan Wójt Gminy zaprasza na zebrania wiejskie. Odbędą się w przyszłą niedzielę: dla sołectwa Krasne w Remizie o 8.3o a dla sołectwa Słupia w budynku szkoły w Słupi o godz.18.oo. Tematem zebrań będzie podsumowanie działalności Samorządu w mijającej kadencji i omówienie spraw bieżących dotyczących naszych wsi.