Ogłoszenia duszpasterskie – 04.11.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
31. Niedziela Zwykła – 04.11.2018.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. O godz. 15.oo msza św. a po jej zakończeniu, około 15.35, Różaniec z wypominkami za naszych Zmarłych i procesją na cmentarz.

2. Codziennie do czwartku modlitwy za naszych bliskich zmarłych wypominanych będą na mszy św. o godz. 17.oo i po mszy św. z różańcową procesją na cmentarz.

3. We środę o 17.oo msza św. Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z modlitwą w intencji wszystkich, którym trudno pogodzić się z odejściem kogoś bliskiego, wypominkami i różańcem.

4. We czwartek zakończenie oktawy modlitw za zmarłych. Msza św. o 17.oo będzie ofiarowana w intencji wszystkich Zmarłych wypominanych w naszym kościele. Po mszy św. różaniec z wypominkami z ostatnią procesją na cmentarz.

5. Pan Wójt zaprasza na Gminne obchody Święta Niepodległości. Odbędą się one w niedzielę 11.11. i rozpoczną się mszą św. o godz. 11.oo w kościele w Jodłowniku.

6. My dziękować będziemy Bogu za dar wolności w 100. Rocznicę jej odzyskania na mszy św. o godz.15.oo. Po tej mszy św. dzieci i młodzież naszej szkoły wystąpią z okolicznościowym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez p. Stanisławę Piechnik.

7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100 zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Józef Kapera, Grzegorz Bogacz, Maria Przednowek, Paweł Przednowek, Jan Różana.