Ogłoszenia duszpasterskie – 11.11.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
32. Niedziela Zwykła – 11.11.2018.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Za dar wolności w 100. Rocznicę jej odzyskania dziękujemy Bożej Opatrzności po każdej mszy św., szczególnie zaś na mszy św. o godz.15.oo. Po tej mszy św. dzieci i młodzież naszej szkoły wystąpią z okolicznościowym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez p. Stanisławę Piechnik.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę Bł. Karoliny – zelatorki p. Elżbiety Górka Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.

3. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca – bardzo więc proszę o ofiary na składkę inwestycyjną.

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Stanisław Kuśnierz, Mariusz Jonik, Marian Kapera, Piotr Kapera, Grzegorz Kutaj.

5. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.