Ogłoszenia duszpasterskie – 25.11.2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25.11.2018.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Po każdej mszy św. dokonamy dzisiaj Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za jego pobożne odmówienie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy będzie poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę św. Jana Pawła II – zelatorki p. Barbary Kutaj. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.
3. W piątek, w 3. rocznicę śmierci Ks. Marka Soboty, msze św o spokój Jego duszy będą o 7.oo i 17.oo. Po mszy św. o 17.oo zatrzymamy się na chwilę wspólnej Adoracji Pana Jezusa. Młodzież naszej szkoły przygotowała czuwanie w intencji Ks. Marka i bliskich zmarłych. Będzie to piękne zwieńczenie naszych listopadowych modlitw za zmarłych.
4. W sobotę, pierwszą grudnia, msza św. o Niepokalanym Sercu NMP będzie o 7.oo.
5. A przyszła niedziela to już pierwsza niedziela Adwentu.
6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Eugeniusz Warecki. Stanisława Piechnik, Grzegorz Kapera, Andrzej Juszkiewicz, Emil Gocal.
7. Bardzo dziękuję Wam za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby tego kościoła i parafii. Bóg zapłać.
8. W dzisiejszym „G.N.” jest wiele ciekawych artykułów. Jest też „Mały G.N.” z lampionem na roraty do samodzielnego złożenia. Zachęcam do czytania.