Ogłoszenia duszpasterskie – 03.02.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
4. Niedziela Zwykła – 03.02.2019.r.

1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic światła różańca poprowadzi róża p.w. Bł. Karoliny zelatorki Elżbiety Górka. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

2. We czwartek- pierwszy miesiąca – od 16.3o adoracja prowadzona przez Bractwo Światła w int. powołanych do Służby B. a potem msza św.

3. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i of. 100zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Antoni Lichoń, Tomasz Kurnik, Ryszard Szlehuber, Władysław Domino, Szczepan Turek.

4. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. Do zakupu jest „G.N.” i „Niedziela”.

5. Wójt Gm. Jodłownik informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do prod. rolnej na rok 2019 należy składać w dniach 01-28.lutego. Wnioski wraz z fakturami VAT za okres od 01.VIII.2018.r. do 31.I.2019.r. składa się w budynku UG Jodłownik w pokoju nr 25.
Informuję również, iż rolnicy posiadający duże jednostki przeliczeniowe bydła, zobowiązani są do dostarczenia stosownego zaświadczenia z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.