Ogłoszenia parafialne – 24.02.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
7. Niedziela Zwykła – 24.02.2019.r.

1. Dzisiaj kontynuujemy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Różę św. Jana Pawła II od 12.30 Różę św. Antoniego i Różę św. O. Pio a od 13.3o Różę Świętej Rodziny i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic radosnych różańca poprowadzi róża p.w. św. Antoniego – zelatorki p. Marii Leśniak. W trakcie nabożeństwa będzie zmiana tajemnic Róż Różańcowych. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

3. Piątek jest Pierwszym Piątkiem Marca. Do chorych w domach pojadę od godz.10.oo. Okazja do Spowiedzi św. będzie codziennie przed mszą św. poranną a we środę i piątek od godz. 16.3o.

4. Dziękujemy za posprzątanie wczoraj naszego kościoła i ofiarę 60 zł na środki czystości . O sprzątanie w sobotę prosimy następnych Parafian: Władysław Kapera, Krzysztof Kapera, Stanisław Janecki, Jan Szczypkowski, Tomasz Tabor.

5. W przyszłą niedzielę kontynuujemy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Bractwo Światła, od 12.30 Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus a od 13.3o Różę św. Faustyny.