Ogłoszenia duszpasterskie – 10.03.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
1.Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą o godz. 15.oo a po nich msza św.
2. We wtorek na mszę św. o godz. 17.oo zapraszam klasę VII i przynajmniej jedno z rodziców. Pomodlimy się wspólnie o dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po mszy św. będzie katecheza.
3. We środę proszę o poprowadzenie różańcowych Tajemnic Światła przed nowenną Różę p.w. Świętej Rodziny. Po mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
4. We czwartek na mszę św. o 17.oo zapraszam rodziców i dzieci pierwszokomunijne na wspólną modlitwę z poświęceniem modlitewników
5. W piątek Wielkopostna Droga Krzyżowa, rozpocznie się o 17.oo., po niej msza św. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczniemy o 19.oo. Serdecznie zapraszam.
6. Przyszła niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Gorzkie Żale o godz. 15.oo a po nich msza św. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na parafialne inwestycje.
7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Mieczysław Karcz, Piotr Burasiński, Zofia Skiba, Kazimierz Skiba, Piotr Kozdroń.
8. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W Wielkim Poście można tam naprawdę znaleźć wiele treści pomagających w osobistym nawróceniu i pracy nad sobą.