Ogłoszenia duszpasterskie – 31.03.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
4. Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą o godz. 15.oo a po nich msza św.
2. We wtorek nie będzie katechezy dla bierzmowanych.
3. W związku ze zmianą czasu od środy msze św. popołudniowe będą rozpoczynać się o godz.18.oo. We środę Nowenna i msza św. o godz.18.oo a wcześniej o poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych Różańca Św. proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
4. We czwartek- pierwszy miesiąca – od 17.3o adoracja w int. powołanych do Służby Bożej a potem msza św.
5. W piątek, pierwszy miesiąca, wotywy o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.oo i 18.oo po Drodze Krzyżowej, którą rozpoczniemy o godz.17.3o. Do chorych wyruszę o 10.oo. Okazja do spowiedzi we środę, czwartek i piątek pół godziny przed mszami świętymi.
6. W piątek Wielkopostna Droga Krzyżowa, rozpocznie się o 17.3o., po niej msza św. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczniemy o 19.3o. Serdecznie zapraszam.
7. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.oo a po nim msza św.
8. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Józef Kutaj, Jan Kapera, Rafał Kapera, Janusz Kurnik, Andrzej Kurnik.
9. Zostały odrestaurowane 3 figury z naszego kościoła. Odnowienie figurki Pana Jezusa refundują rodzice i dzieci pierwszokomunijne, figurę św. Stanisława pewna rodzina. Bardzo za to dziękuję w Waszym imieniu. Gdyby jakiś czciciel św. Wojciecha chciał uczcić swojego Patrona, to renowacja figury św. Wojciecha kosztowała 1700zł.
10. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W Wielkim Poście można tam znaleźć wiele treści pomagających w osobistym nawróceniu i pracy nad sobą.