Ogłoszenia duszpasterskie – 23.06.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
12. Niedziela Zwykła – 23.06.2019.r.

1. Dzisiaj po sumie procesja eucharystyczna. Po południu o godz. 15.oo msza święta. W dni powszednie msze św. z procesją rozpoczynać się będą o godz.19.oo.
2. We środę o godz. 19.oo zmiana tajemnic Róż, msza święta, Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i procesja. O poprowadzenie rozważań części chwalebnej Różańca proszę różę p.w. św. Faustyny – Krystyny Wójtowicz
3. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i tradycyjne błogosławieństwo dzieci po mszy św. o godz. 19.oo. i procesji.
4. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy św. o godz. 19.oo będzie procesja eucharystyczna ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie obowiązuje post piątkowy. Ta Uroczystość jest też Dniem Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Polecam siebie i wszystkich kapłanów Kościoła Waszej modlitwie.
5. W sobotę wypada Uroczystość SS Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą tak jak w niedzielę. Składka z tego dnia jest przesyłana do Rzymu jako tzw. świętopietrze do dyspozycji Ojca Św. Franciszka.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Tomasz Sara, Mateusz Pasionek, Grzegorz Bobek, Mirosław Starzec, Józef Śliwa.
7. Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców SP serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 30.czerwca od godz. 16.oo. W programie m.in.:
-występy uczniów i zespołu Sami Swoi
– loteria fantowa, grill, lody, kącik słodkości,
– dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, przejażdżki quadami, konkursy sport
– zabawa z zespołem muzycznym Góral Folk
9. Zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.