Ogłoszenia duszpasterskie – 30.06.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
13. Niedziela Zwykła – 30.06.2019.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych różańca proszę Różę p.w. św. Rity z Cascia.

3. We czwartek, jak w każdy I Czwartek miesiąca, zapraszam wszystkie członkinie Br. Światła i Was wszystkich na adorację Pana Jezusa w intencji powołań. Rozpocznie się o 18.3o. Potem będzie msza św.

4. Piątek jest pierwszym piątkiem lipca – do chorych pojadę od godz. 8.3o. Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o godz. 7.oo i 19.oo. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszami świętymi.

5. W sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.oo.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości.O sprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Robert Grabacki Wojciech Nowak, Franciszek Wójtowicz, Kazimierz Sobczyk, Grzegorz Hojda.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

8. Pan Wójt informuje, że można składać wnioski o oszacowanie szkód powstałych w wyniku gradobicia. Należy zabrać ze sobą kopię wniosku obszarowego oraz dowód osobisty i zgłosić się do pokoju nr 12 w UG jutro.