Ogłoszenia duszpasterskie – 15.09.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
24. Niedziela Zwykła – 15.09.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Dziękuję za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Na to nabożeństwo zapraszam wszystkich czcicieli M.B. O poprowadzenie rozważań Tajemnic Chwalebnych różańca św. proszę Różę p.w. św. Rity z Cascia.
Jest to także święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski a zwłaszcza polskiej młodzieży. Św. Stanisław jest także patronem naszego Ks. Prałata Stanisława Śliwy. Pamiętajcie o Ks. Stanisławie na modlitwie.

3. W piątek msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.oo.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Tadeusz Kaleta, Stanisław Czech, Halina Lach, Stanisław Giza, Jan Korba

5. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.