Ogłoszenia duszpasterskie – 29.09.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
26. Niedziela Zwykła – 29.09.2019.r.

1. Rozpoczynamy Różańcowy Miesiąc Maryjny będący jednocześnie w całym Kościele Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Codziennie w dni powszednie Nabożeństwo Różańcowe będzie rozpoczynać się o godz. 17.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św. W niedziele Różaniec będzie o godz.15.oo i po nim msza św.

2. Na pierwsze Nabożeństwo Różańcowe we wtorek zapraszam dzieci z klas III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota października. Okazja do spowiedzi będzie codziennie rano i wieczorem przed rozpoczęciem nabożeństw.

4. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy będzie połączona z Nabożeństwem Różańcowym.

5. We czwartek wraz z Bractwem Światła różańcem modlić się będziemy w intencji Bractwa Światła oraz powołanych do służby Bożej i o powołania.

6. W piątek do chorych wyruszę o godz. 8.3o. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie wieczorem po różańcu.

7. W sobotę msza św. o Niepokalanym Sercu M.B. będzie rano. Po różańcu natomiast msza św. będzie wyjątkowo mszą św. niedzielną.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Paweł Śliwa, Grzegorz Kapera, Józef Foszczyński, Stanisław Bijatowski, Kazimierz Kozak.

9. Pan Wójt informuje o możliwości skorzystania z paczek żywnościowych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.