Ogłoszenia duszpasterskie – 6.10.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
27. Niedziela Zwykła – 06.10.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.oo a po nim msza św..

2. Nabożeństwo Różańcowe w tym tygodniu będzie rozpoczynać się o godz. 17.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św.

3. We środę po Różańcu i Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

4. Przyszła niedziela to, jak słyszeliśmy, 19. Dzień Papieski. Na stoliku obok gazet ustawiona będzie skarbonka. Wrzucona do niej ofiara to wsparcie stypendialne ubogiej zdolnej młodzieży. Jednocześnie jest to 13.10. i ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie Was wszystkich zapraszam na godz. 19.oo. W przeddzień Dnia Nauczyciela mszę św. ofiaruję Panu Bogu w int. Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników naszej szkoły, ale także w int. wszystkich pedagogów, naszych Parafian jak również Emerytowanych Nauczycieli. W tej intencji będziemy się także modlić Różańcem. I będziemy także wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP wszystkie grzechy – zwłaszcza grzechy błędów wychowawczych nas dorosłych wobec dzieci i grzechy braku wdzięczności wobec naszych Wychowawców i Nauczycieli.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Jan Kowacz, Jacek Kutaj, Andrzej Sewiło, Antoni Kutaj, Tomasz Włodarczyk.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.