Ogłoszenia duszpasterskie – 03.11.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
31. Niedziela Zwykła – 03.11.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. O godz. 15.oo msza św. a po jej zakończeniu, około 15.35, Różaniec z wypominkami za naszych Zmarłych i procesją na cmentarz.

2. Codziennie do piątku modlitwy za naszych bliskich zmarłych wypominanych będą na mszy św. o godz. 17.oo i po mszy św. z różańcową procesją na cmentarz.

3. We środę o 17.oo msza św. Po mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z modlitwą w intencji wszystkich, którym trudno pogodzić się z odejściem kogoś bliskiego, wypominkami i różańcem.

4. W piątek zakończenie oktawy modlitw za zmarłych.

5. W niedzielę na mszy św. o godz.15.oo, dziękować będziemy Bogu za dar wolności i prosić Boga przez wstawiennictwo M.B. Królowej Polski o pomyślność i wszelkie potrzebne łaski dla Polski i Polaków z okazji Święta Niepodległości. Po tej mszy św. dzieci i młodzież naszej szkoły wystąpią z okolicznościowym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez p. Stanisławę Piechnik. Bardzo Was proszę o obecność i uszanowanie pracy Waszych dzieci. Jeśli czujecie się Polakami wywieście też z tej okazji na Waszych domach biało-czerwone flagi.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła trzem rodzinom i ofiarę 60 zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Mieczysław Wiewiórka, Roman Kuśnierz, Józef Pala, Grzegorz Bogacz, Maria Przednowek,

7. Czytajcie proszę katolicką prasę. Przypominam, że „GN” kosztuje od zeszłego tygodnia 6zł