Ogłoszenia duszpasterskie – 10.11.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
32. Niedziela Zwykła – 10.11.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Za dar wolności dziękujemy Bożej Opatrzności szczególnie na mszy św. o godz.15.oo. Po tej mszy św. dzieci i młodzież naszej szkoły wystąpią z okolicznościowym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez p. Piechnik i p. Pazdura.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę p.w. M.B. Nieustającej Pomocy. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.

3. We czwartek będzie miała miejsce w naszym kościele szczególna modlitwa. Wszyscy kapłani pracujący w naszym dekanacie przyjadą, aby tutaj celebrować wspólnie mszę św. w intencji zmarłych księży, którzy kiedykolwiek pracowali w dekanacie Tymbark. Bardzo serdecznie zapraszam Was do uczestniczenia w tej wspólnej modlitwie. Msza św. rozpocznie się we czwartek o godz. 19.oo.

4. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca – bardzo więc proszę o ofiary na składkę inwestycyjną.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Paweł Przednowek, Jan Różana, Stanisław Kuśnierz, Mariusz Jonik, Marian Kapera