Ogłoszenia duszpasterskie – 17.11.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
33. Niedziela Zwykła – 17.11.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają dzisiaj inwestycje parafialne.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę św. Jana Pawła II. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.

3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego. Cześć szczególną oddawać będziemy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

4. Bardzo serdecznie chciałem podziękować wszystkim, którzy razem z 29 księżmi naszego dekanatu modlili się o wieczne zbawienie + Ks. Marka i wszystkich ++księży tego dekanatu. Dziękuję też p. Zofii, p. Kazimierze i Paniom, dzięki pracy których mogliśmy księży przyjąć na plebanii. Dziękuję też za wsparcie produktami na kolację. Wszystkim Bóg zapłać.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Piotr Kapera, Grzegorz Kutaj, Piotr Węgrzyn, Stanisława Sowa, Paweł Dziedzic.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.