Ogłoszenia duszpasterskie – 24.11.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Po każdej mszy św. przed wystawionym w Najświętszym Sakramencie Panem Jezusem dokonamy dzisiaj Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za jego pobożne odmówienie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy będzie poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę św. Antoniego. Na nowennie comiesięczna zmiana tajemnic Róż Różańcowych.

3. W piątek, w przeddzień 4. rocznicy śmierci Ks. Marka Soboty, o godz. 7.3o społeczność naszej szkoły zgromadzi się na mszy św. o pokój Jego duszy. W sam dzień 4.rocznicy śmierci msza św. będzie o 7.oo.

4. Przyszła niedziela to już pierwsza niedziela Adwentu.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Wojciech Malinowski, Marek Borowiak. Eugeniusz Warecki. Stanisława Piechnik, Grzegorz Kapera.

6. Bardzo dziękuję Wam za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby tego kościoła i parafii. Bóg zapłać.

7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

8. Pan Wójt zaprasza do hali sportowej w Szczyrzycu w przyszłą niedzielę o godz. 16.oo na inaugurację działalności Klubu Seniora ”Słoneczne lata”. Seniorzy wystąpią w spektaklu teatralnym, będzie degustacja potraw regionalnych oraz występ Marcina Dańca.