Ogłoszenia duszpasterskie – 15.12.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
3. Niedziela Adwentu – 15.12.2019.r.

1. Porządek dzisiejszych mszy świętych będzie taki, jak w każdą niedzielę. Bardzo dziękuję za Wasze ofiary na składkę, które pomogą zakończyć ten rok bez długu.
2. Tradycyjne adwentowe msze św. o Matce Bożej zwane Roratami będą w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 7.oo a w środę, czwartek i piątek o godz. 17.oo.
3. We środę Roraty a potem Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz.17.00. O poprowadzenie rozważań tajemnic bolesnych Różańca w intencji dobrego przeżycia Świąt dla naszych rodzin i wszystkich parafian proszę Różę p.w. M. B. Królowej Polski.
4. W przyszły poniedziałek, w przeddzień Wigilii, od godz. 9.oo odwiedzimy obłożnie chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. Bardzo proszę zgłaszać chorych, do których nie jeżdżę w pierwsze piątki w zakrystii.
5. Także w przyszły poniedziałek będzie nasza Adwentowa Spowiedź Parafialna. Rozpoczniemy ją o godz. 14.oo. Od 15.3o do 16.oo będzie przerwa i od 16.oo spowiedź do godz.17.oo.
6. Organizatorzy kiermaszu ozdób świątecznych serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i darczyńcom za okazanie dobrego serca i wsparcie tej akcji. Zebrano 1623,10 zł z czego 200zł zostało przeznaczone na pomoc K-łowi na Wschodzie a 1423 zł na remont ośrodka zdrowia w Esseng w Kamerunie.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł na środki czystości. O posprzątanie kościoła, wyjątkowo nie w sobotę, ale w przyszły poniedziałek, po spowiedzi czyli od około godz. 17.oo, prosimy następujące rodziny: Kamil Grucel, Leszek Piechnik, Franciszek Piechnik, Tomasz Karcz i Aleksander Knap.