Ogłoszenia duszpasterskie – 29.12.2019.r.

Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa Maryi i Józefa – 29.12.2019.r.

1. Dzisiejsza niedziela to Święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa – dzień modlitwy o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin.

2. We wtorek ostatni dzień Roku Pańskiego 2019. Zapraszam wszystkich – przyjdźmy podziękować dobremu Bogu za dar życia i wszystkie Boże łaski, przyjdźmy przeprosić za wszelkie zło i prosić o Bożą obecność w naszym życiu. Nabożeństwa będą o godz. 9.oo i 15.oo.

3. Środa jest pierwszym dniem Nowego, 2020., Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą tak, jak w niedzielę. Składka przeznaczona będzie na koszty funkcjonowania urzędów diecezjalnych.

4. Piątek jest pierwszym piątkiem stycznia. Do chorych nie pojadę. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.oo i 17.oo.

5. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP będzie w sobotę o godz. 7.oo.

6. Bardzo dziękujemy za przygotowanie szopki i dekoracji świątecznych, za stroiki i troskę o piękno naszego kościoła na święta

7. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła i ofiary 80zł i 100 zł na środki czystości. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy następujące rodziny: Sylwester Gocal. Józef Kapera, Zbigniew Surówka, Jan Kutaj i pierwszy dom z Folwarku Janusz Piechnik.

Porządek KOLĘDY:

Poniedziałek – 30.12.2019.r. od godz. 14.oo