Ogłoszenia parafialne – 12.01.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą wg zwykłego porządku niedzielnego.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania Tajemnic Światła Różańca. O przewodniczenie Różańcowi proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
3. W przyszłą niedzielę msze święte przed południem będą według zwykłego porządku. Msza święta popołudniowa będzie wyjątkowo o godz. 14.oo, gdyż dzieci naszej szkoły wraz z rodzicami i wychowawcami zapraszają na tę mszę św. wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków. WSZYSTKICH – a nie tylko swoich. Będziemy wspólnie prosić o potrzebne dla nich łaski, zaś po mszy św. zapraszamy do szkoły na drugą część uroczystości.
Przyszła niedziela jest także trzecią miesiąca. Składka ze wszystkich mszy św. przeznaczona jest wyłącznie na potrzeby naszej parafii jako składka inwestycyjna.
4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Jan Grucel, Jacek Grucel, Dariusz Jasica, Jan Chorąży, Marcin Limanówka.
5. W związku z ustawowymi zmianami w gospodarce śmieciami Pan Wójt informuje, że konieczne jest złożenie nowej deklaracji. Deklaracje można wypełnić z pomocą pracownika UG we środę w remizie OSP w godzinach od 10.oo do 18.oo

6. Porządek kolędy:
Niedziela 12.01.od godz.16.oo
Dąbrowica od p.Giza do p.Kordeczka

Poniedziałek – 13.01. od godz.16.oo
Łączki od p.Wójtowicz do p.Hojka

Czwartek – 16.01. od godz. 15.oo
Poręby od p. Piechnik do p. Kapera

Sobota – 18.01. od godz. 9.oo
Dalnia Podczacze od p. Śliwów do p. Pala