Ogłoszenia duszpasterskie – 09.02.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
5. Niedziela Zwykła – 09.02.2020.r.

1. We wtorek, we wspomnienie liturgiczne M.B. z Lourdes, będziemy obchodzić w całym kościele Światowy Dzień Chorego. Uroczyste nabożeństwo w intencji chorych rozpocznie się w Sanktuarium Limanowskim o godz. 10.oo. W naszym kościele chorych polecać będziemy Bogu podczas mszy świętej o godz. 7.oo. i podczas środowej nowenny.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic Światła różańca poprowadzi róża p.w. M.B. Nieustającej Pomocy. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

3. Dziękujemy za posprzątanie wczoraj naszego kościoła . O sprzątanie w sobotę prosimy następnych Parafian: Andrzej Janiczek, Krzysztof Cygal, Roman Sobczyk, Jakub Krzyżak, Jan Drożdż.

4. W przyszłą niedzielę kontynuujemy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Różę św. Jana Pawła II od 12.30 Różę św. Antoniego i Różę św. O. Pio a od 13.3o Róże Świętej Rodziny i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca, dlatego składka przeznaczona jest w całości na nasze parafialne potrzeby.