Ogłoszenia parafialne – 08.03.2020.r.

2. Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą o godz. 15.oo a po nich msza św. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Jest to też Dzień naszych Pań. Dołączmy do kwiatków i życzeń chociaż jedno Zdrowaś Maryjo w intencji Pań, które obdarowujemy.

2. We wtorek o godz. 15.3o w kościele w Jodłowniku siedmioro naszych Parafian przyjmie dary Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania.

3. We środę proszę o poprowadzenie różańcowych Tajemnic Światła przed nowenną Różę p.w. Świętej Rodziny.

4. W piątek Wielkopostna Droga Krzyżowa, rozpocznie się o 17.oo., po niej msza św. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczniemy o 19.oo. Serdecznie zapraszam.

5. W przyszłą niedzielę Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą o godz. 15.oo a po nich msza św. Składka przeznaczona będzie na nasze parafialne potrzeby inwestycyjne.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Grzegorz Dziewiński, Przemysław Kotwisz, Maria Kotwisz, Zbigniew Dziewiński, Jarosław Kozioł.

7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W Wielkim Poście można tam naprawdę znaleźć wiele treści pomagających w osobistym nawróceniu i pracy nad sobą.

8. Jutro o godz. 10.oo rozpoczniemy pogrzeb ś.p. Władysława Judki. Pomódlmy się za Jego nieśmiertelną duszę.